Grubo! Mourinho chce mieć go w zespole. Real idzie po gwiazdora

Grubo! Mourinho chce mieć go w zespole. Real idzie po gwiazdora
IMAGO / pressfocus
Real Madryt planuje rozbić bank w letnim okienku transferowym. Do tej pory ogłosił pozyskanie dwóch gwiazd. A na tym się nie skończy. Za kolejny cel ma bowiem uchodzić sprowadzenie Enzo Fernandeza.
W ostatnich dniach działacze Realu Madryt rozpieszczają swoich kibiców. Nowym trenerem giganta został Jose Mourinho. Portugalski szkoleniowiec prowadził już ten zespół w latach 2010-2013.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szatnię wielokrotnego mistrza Hiszpanii wzmocnili również Marc Cucurella i Bernardo Silva. W kolejce do ogłoszenia czekają też Ibrahima Konate i Denzel Dumfries. Lada chwila ma stać się to faktem.
Real nie zamierza jednak poprzestawać na czterech ruchach i już planuje kolejne transfery. Niemal pewne jest, że do zespołu dołączą nowy stoper oraz pomocnik. Klub jest gotów na nich wydać fortunę.
Z informacji podanej przez dziennik Marca wynika, że za priorytet "Królewskich" do wzmocnienia środka pola uchodzi Enzo Fernandez. Argentyński pomocnik stanowi o sile Chelsea, lecz otwiera się na nowe wyzwania. Takim byłyby przenosiny na Estadio Santiago Bernabeu.
Na sprowadzenie mistrza świata ma naciskać Jose Mourinho. Trener uważa, że 25-latek jest brakującym elementem w drugiej linii.
Enzo Fernandez występuje w Chelsea od stycznia 2023 roku. Do tej pory zanotował 169 meczów, zdobył 31 bramek i dołożył do nich 30 asyst.
Redakcja meczyki.pl
Adam NowackiDzisiaj · 18:48
Źródło: Marca

Przeczytaj również