Grzegorz Krychowiak szaleje w Arabii Saudyjskiej! Polak bohaterem meczu

Znakomity występ Grzegorza Krychowiaka w meczu Abha Club - Al Fateh. Polak strzelił dwa gole, a jego drużyna wygrała 2:1.
Pierwszy raz Krychowiak trafił do bramki już w 6. minucie. Jego drużyna straciła prowadzenie już w drugiej połowie. W 54. minucie do wyrównania doprowadził Cristian Tello, który kiedyś grał w FC Barcelonie.
Odpowiedź Krychowiaka była natychmiastowa. Polak kolejnego gola zdobył w 57. minucie. Okazało się, że była to zwycięska bramka dla Abhy.
Dla Krychowiaka to już drugi dublet w tym sezonie saudyjskiej ekstraklasy. Poprzednio dwa gole strzelił na początku marca w meczu z Al-Tai.
Łącznie w bieżących rozgrywkach ma na koncie osiem bramek. Może się pochwalić lepszym dorobkiem od choćby Roberto Firmino. Z kolei Karim Benzema strzelił tylko jednego gola więcej od niego...
Abha dzięki zwycięstwu wydostała się ze strefy spadkowej. Zajmuje piętnaste miejsce, ale ma tylko punkt przewagi nad pozycją oznaczającą spadek z ligi.
Marcin Karbowski07 Apr · 23:21