Guardiola: Manchester City nie jest perfekcyjną drużyną. Można jeszcze wiele poprawić

Guardiola: Manchester City nie jest perfekcyjną drużyną. Można jeszcze wiele poprawić
Mitch Gunn/Shutterstcok
Josep Guardiola przyznał, że jego zespół wciąż ma wiele miejsca na poprawę swojej gry.
- Każdy piłkarz indywidualnie może być zawsze lepszy. Zawodnik, który nie potrafi uderzać idealnie prawą nogą, może idealnie uderzać lewą - stwierdził hiszpański szkoleniowiec cytowany przez serwis goal.com.
Kiedy poprawiasz grę indywidualną, poprawiasz grę całego zespołu. Oczywiście nie da się grać idealnie. To nie jest perfekcyjna drużyna, zawsze można coś poprawić - dodał menedżer "The Citizens".
To, co my robimy, jest w stanie zrobić każda drużyna, w szczególności pozostała piątka faworytów do tytułu. Oni wszyscy - Manchester United, Liverpool, Chelsea, Tottenham i Arsenal - będą walczyć o mistrzostwo - zaznaczył Guardiola.
Redakcja meczyki.pl
Jakub Kreśliński08 Aug 2018 · 13:45
Źródło: goal.com

Dyskusja

Przeczytaj również