Guardiola odpuścił hit LM. Nie zgadniecie, na jaki mecz się wybrał [ZDJĘCIE]
![Guardiola odpuścił hit LM. Nie zgadniecie, na jaki mecz się wybrał [ZDJĘCIE]](https://pliki.meczyki.pl/original/626/69f1158d4ece2.jpg)
Pep Guardiola nie miał w planach oglądania meczu pomiędzy PSG a Bayernem Monachium. Zamiast tego zameldował się na stadionie klubu z trzeciej ligi angielskiej.
W obecnym sezonie Manchester City walczy jeszcze o dwa trofea. Podopieczni Pepa Guardioli mogą sięgnąć po triumf w Premier League oraz Pucharze Anglii.
"The Citizens" z dorobkiem 70 punktów są wiceliderami ligowej tabeli. Do pierwszego Arsenalu tracą trzy oczka, lecz mają zaległy mecz do rozegrania.
W rozgrywkach pucharowych Manchester City dotarł do finału. W najważniejszym meczu zmagań zmierzy się z londyńską Chelsea.
Ekipa Guardioli wkracza więc w decydującą fazę sezonu. Mimo to hiszpański szkoleniowiec znajduje czas, aby pojawiać się na meczach innych drużyn.
We wtorkowy wieczór 55-latek dość nieoczekiwanie postanowił wybrać się na spotkanie… trzeciej ligi angielskiej. Zameldował się na stadionie Stockport, które w 43. kolejce zmierzyło się z Port Vale.