Guardiola wychwala gwiazdę. "Ten klub będzie miał wielkie szczęście"

Guardiola wychwala gwiazdę. "Ten klub będzie miał wielkie szczęście"
News Images / pressfocus
Po zakończeniu sezonu Bernardo Silva opuści Manchester City i stanie się wolnym piłkarzem. Pep Guardiola zapewnia, że klub, który zakontraktuje reprezentanta Portugalii, będzie miał ogromne szczęście.
W ubiegłym tygodniu Manchester City potwierdził krążące od dłuższego czasu spekulacje w sprawie Bernardo Silvy. Umowa pomocnika nie zostanie przedłużona i ten stanie się wolnym zawodnikiem.
Dalsza część tekstu pod wideo
O podpis gwiazdora ma walczyć m.in. Juventus. Klub z Turynu rozpoczął już rozmowy na temat kontraktu. Wiele wskazuje na to, że ostateczna decyzja zapadnie już po zakończeniu obecnego sezonu.
W trakcie konferencji prasowej głos na temat Silvy zabrał Pep Guardiola. Hiszpański trener nie szczędził pięknych słów wobec piłkarza.
- To wyjątkowy, wyjątkowy zawodnik. Mogę tylko powiedzieć, że gdziekolwiek pójdzie, to ten klub będzie miał wielkie szczęście, mając go w swojej drużynie - przyznał szkoleniowiec angielskiego klubu.
Bernardo Silva występuje w Manchesterze City od 2017 roku. W jego barwach uzbierał 452 spotkania, 76 bramek oraz 77 ostatnich podań.
Wcześniej reprezentant Portugalii bronił również barw AS Monaco. Pierwsze kroki w profesjonalnej karierze stawiał natomiast w Benfice.
Piotr - Sidorowicz
Piotr SidorowiczDzisiaj · 16:23
Źródło: Sky Sports

Dyskusja

Przeczytaj również