Gwiazda Legii jednak zostanie w klubie? Zieliński zabrał głos ws. Josue

Gwiazda Legii jednak zostanie w klubie? Zieliński zabrał głos ws. Josue
Adam Starszynski / pressfocus
W ostatnim czasie przyszłość Josue w Legii Warszawa stała pod dużym znakiem zapytania. Zmiana trenera przy Łazienkowskiej może jednak sprawić, że Portugalczyk zostanie w klubie.
Kapitan "Wojskowych" ma kontrakt, który obowiązuje do czerwca tego roku. Niedawno wszystko wskazywało na to, że Josue z końcem sezonu odejdzie z Legii.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wicemistrzowie Polski do tej pory nie zaoferowali mu nowej umowy. Okazuje się jednak, że przyjście do klubu Goncalo Feio może zmienić ten stan rzeczy.
Na środowej konferencji prasowej mówił o tym Jacek Zieliński. Dyrektor sportowy Legii nie ukrywa, że nowy szkoleniowiec może mieć spory wpływ na ostateczną decyzję.
- Kwestia Josue to sprawa otwarta. Muszę mieć nowe spojrzenie i opinię nowego trenera. Znam zdanie Kosty Runjaica, mam też swoją opinię na ten temat, ale skonfrontuję ją z Goncalo Feio - powiedział Zieliński.
- Na tej postawie będziemy decydować o przyszłości Josue. Liczy się też zdanie samego piłkarza, czy przyjmie ofertę, jeśli w ogóle ją wystosujemy. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na losy tego piłkarza - dodał.
- Otwiera się na nowo rywalizacja, na nowo tworzy się hierarchia w drużynie. Dla zawodników to czysta karta, każdy ma szansę pokazać swoje zalety i ostatnie siedem meczów będzie bardzo istotne, jeśli chodzi o niektórych piłkarzy - podkreślił.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Apr · 10:51
Źródło: własne

Przeczytaj również