Gwiazda Realu może odejść. Nowe wieści z Hiszpanii

Gwiazda Realu może odejść. Nowe wieści z Hiszpanii
IMAGO / pressfocus
Antonio Ruediger ma kontrakt z Realem Madryt, który obowiązuje jedynie do końca tego sezonu. Jak donosi AS, stoper nie dostał jeszcze propozycji nowej umowy od "Królewskich".
Doświadczony Niemiec trafił na Santiago Bernabeu w 2022 roku. Wówczas pozyskano go za darmo z Chelsea, bo stoperowi skończył się kontrakt z "The Blues".
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnich sezonach środkowy obrońca był ważnym ogniwem Realu. Nie jest jednak wykluczone, że jego czas w stolicy Hiszpanii dobiega powoli końca.
Jak donosi AS, Ruediger nadal nie otrzymał propozycji nowej umowy od "Królewskich". Jego obecny kontrakt kończy się już za pół roku.
Jednocześnie sprawa wciąż nie jest jeszcze przesądzona. Jego wpływ na szatnię sprawia, że Niemiec wciąż ma jeszcze szanse na pozostanie w Realu.
Według hiszpańskich mediów wszystko zależy od tego, czy Ruediger będzie grał regularnie w drugiej części sezonu. Jeśli tak się stanie, nowa umowa znów będzie możliwa.
W obecnej kampanii Niemiec wystąpił jedynie w sześciu oficjalnych meczach "Los Blancos". Dość długo zmagał się bowiem z urazem uda, który wykluczył go z gry na blisko trzy miesiące.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 08:46
Źródło: AS

Przeczytaj również