Gwiazdor United połączył siły ze znanym streamerem. Ukłon w stronę Ronaldo [WIDEO]

Gwiazdor United połączył siły ze znanym streamerem. Ukłon w stronę Ronaldo [WIDEO]
Twitter Screen
Po finale Pucharu Anglii Alejandro Garnacho spotkał się z "IShowSpeedem". Interakcja pomiędzy Argentyńczykiem a twórcą była swoistym hołdem dla Cristiano Ronaldo.
W sobotę na Wembley odbył się finał Pucharu Anglii. Manchester United sprawił niespodziankę i pokonał Manchester City wynikiem 2:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Alejandro Garnacho. 19-latek rozegrał niemalże pełne spotkanie i w doliczonym czasie gry został zmieniony przez Victora Lindelofa.
Przed opuszczeniem boiska Argentyńczyk przyczynił się do wygranej swojej drużyny. Wpisał się na listę strzelców w 30. minucie rywalizacji zapewniając "Czerwonym Diabłom" prowadzenie.
Tuż po zakończeniu spotkania doszło do niespodziewanej sytuacji z udziałem Garnacho. Piłkarz spotkał się ze znanym streamerem, "IShowSpeedem", który obejrzał mecz z trybun Wembley.
Panowie wykonali razem słynną cieszynkę Cristiano Ronaldo. Nagranie ukazujące interakcję 19-latka z Amerykaninem obiegło media społecznościowe.
"IShowSpeed" jest znany ze swojej ogromnej sympatii do Ronaldo. W 2022 roku nagrał piosenkę zadedykowaną portugalskiej legendzie.
Z kolei Garnacho uważa 39-latka za swojego idola. Argentyńczyk kilkukrotnie odtwarzał cieszynki piłkarza Al-Nassr po zdobyciu bramek.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki27 May · 18:36
Źródło: Twitter

Przeczytaj również