Gigantyczny skandal na Copa America! Gwiazdor Urugwaju pobił się z kibicami! [WIDEO]

Gigantyczny skandal na Copa America! Gwiazdor Urugwaju pobił się z kibicami! [WIDEO]
Screen z X
Reprezentacja Urugwaju przegrała 0:1 z Kolumbią w półfinale Copa America. Do prawdziwego skandalu doszło jednak po końcowym gwizdku arbitra, gdy piłkarze ruszyli na trybuny. Z jednym z kibiców pobił się Darwin Nunez.
Urugwajczycy przez większość spotkania grali w przewadze jednego zawodnika. Nie potrafili jednak znaleźć sposobu na pokonanie kolumbijskiego bramkarza. Więcej o całym meczu piszemy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Do prawdziwego skandalu doszło jednak po końcowym gwizdku arbitra. Według medialnych doniesień kolumbijscy kibice zaczęli wyzywać rodziny reprezentantów Urugwaju.
Piłkarze ruszyli na trybuny, aby wesprzeć swoich bliskich. Sytuacja jednak się nie uspokoiła, lecz eskalowała. W stronę krewkich fanów ruszył Darwin Nunez.
Napastnik Liverpoolu został uderzony przez jednego z kibiców. Nie pozostał mu dłuższy i sam także natychmiast wyprowadził cios.
W bójkę zostali wciągnięci także dyrektor reprezentacji Urugwaju - Jorge Giordano i rzecznik prasowy, Felipe Cotelo. Sytuacja uspokoiła się dopiero po kilku minutach.
Interweniować musiała ochrona. Ostatecznie rodziny piłkarzy zostały wprowadzone na murawę, aby zapobiec dalszym konfliktom na trybunach.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik11 Jul · 07:15
Źródło: własne

Przeczytaj również