Gwiazdy Arsenalu i Napoli na celowniku FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii pragną wzmocnić konkretną pozycję

Gwiazdy Arsenalu i Napoli na celowniku FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii pragną wzmocnić konkretną pozycję
Pressinphoto/Pressfocus
FC Barcelona myśli już powoli o sezonie 2024/2025 i letnim okienku transferowym. Według Mundo Deportivo "Blaugrana" chciałaby wzmocnić lewe skrzydło. Ma już konkretnych kandydatów do gry na tej pozycji.
Obecne rozgrywki nie są zbyt udane dla "Barcy". Mistrzowie Hiszpanii szukają nowego trenera, ale to nie jedyne zadanie, które stoi przed Deco, dyrektorem sportowym klubu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według najnowszych informacji Mundo Deportivo FC Barcelona widzi potrzebę wzmocnienia lewego skrzydła. Na celowniku klubu znajduje się kilku znanych piłkarzy.
Wiele zależy jednak od tego, czy "Blaugranie" uda się spełnić wymagania Finansowego Fair Play La Liga. To ono w ostatnich latach znacznie ograniczało możliwości klubu.
FC Barcelona
Mateusz Porzucek / PressFocus
Nie jest jednak wykluczone, że latem "Barca" będzie mogła pozwolić sobie na nieco większe wydatki. Wówczas ekipa z Katalonii postara się o głośny transfer.
Według medialnych informacji w kręgu zainteresowań klubu znajdują się między innymi Gabriel Martinelli z Arsenalu, Chwicza Kwaracchelia z Napoli i Kaoru Mitoma z Brighton. Pod uwagę brana jest także inna opcja.
Mowa o powrocie Ansu Fatiego. Wychowanek "Blaugrany" przebywa w tym sezonie na wypożyczeniu w Brighton i jeśli przepisy nie pozwolą klubowi na angaż nowego zawodnika, Hiszpan będzie mógł wrócić do macierzystego klubu.
Chwicza Kwaracchelia Victor Osimhen
Fabio Ferrari/Pressfocus

Przeczytaj również