Gwiazdy Arsenalu w nietypowej potyczce. Zmierzą się w grze komputerowej

Gwiazdy Arsenalu w nietypowej potyczce. Zmierzą się w grze komputerowej
Foto Li Ying/Xinhua/PressFocu
Ołeksandr Zinczenko i Gabriel Jesus będą rywalizowali w pozaboiskowej konfrontacji. Zawodnicy zmierzą się w popularnej grze, Counter Strike.
Podczas ostatnich spotkań Arsenalu w kadrze meczowej zabrakło Gabriela Jesus i Ołeksandra Zinczenki. Wymienieni piłkarze mierzyli się z problemami zdrowotnymi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Brazylijczyk wyleczył kontuzję i podczas poprzedniej rywalizacji z Newcastle zasiadł na ławce rezerwowych, jednak nie pojawił się na boisku. Ukrainiec w dalszym ciągu zmaga się z urazem łydki.
Niedługo dojdzie do pozaboiskowej konfrontacji Zinczenki z Jesusem. Zawodnicy zmierza się w popularnej grze komputerowej, Counter Strike.
Gwiazdy Arsenalu będą kapitanami drużyn. Tuż przed rywalizacją wybiorą składy swoich zespołów. Wśród dostępnych graczy znalazł się m.in. Casemiro.
Nadchodzące spotkanie będzie meczem pokazowym organizowanym w ramach akcji charytatywnej. Drużyny rozegrają dwie mapy.
Warto przypomnieć, że w październiku ubiegłego roku Zinczenko zainwestował w drużynę Counter Strike’a, Passion UA. 26-latek miał okazję zadebiutować w barwach swojego zespołu i wystąpił w rywalizacji turniejowej, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Ołeksandr Zinczenko
Gareth Evans/Press Focus
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki26 Feb · 12:23
Źródło: HLTV

Przeczytaj również