Haaland oddał rywalowi koszulkę w przerwie meczu. Niecodzienna sytuacja w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Twitter Screen
W przerwie meczu pomiędzy Manchesterem City a Young Boys miała miejsce zaskakująca sytuacja. Erling Haaland wręczył swoją koszulkę kapitanowi szwajcarskiej drużyny, Mohamedowi Camarze.
We wtorek Manchester City zmierzył się z Young Boys w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie zostało rozegrane na angielskim Etihad Stadium.
Mecz zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść "Obywateli". Na listę strzelców wpisali się Erling Haaland (dwa gole) oraz Phil Foden.
W przerwie wtorkowej rywalizacji doszło do zaskakującej sytuacji. Niecodzienne zdarzenie miało miejsce, gdy piłkarze schodzili z boiska do szatni.
Wówczas kapitan Young Boys, Mohamed Camara, poprosił Erlinga Haalanda o jego koszulkę. Po usłyszeniu prośby, Norweg przecząco pokiwał głową.
- Nie możesz tak robić - odpowiedział Haaland piłkarzowi Young Boys.
Pomimo początkowego sprzeciwu, snajper Manchesteru City zdjął koszulkę i przekazał ją Camarze. Całą sytuację z udziałem wspomnianych piłkarzy uchwyciły kamery.
Filip Węglicki08 Nov 2023 · 11:12
Źródło: TNT Sports