Hit Ligi Mistrzów bez kibiców jednej z drużyn?! UEFA zastanawia się nad poważną karą

Hit Ligi Mistrzów bez kibiców jednej z drużyn?! UEFA zastanawia się nad poważną karą
Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się rywalizacja w półfinałach Ligi Mistrzów. Jak donosi Bild, UEFA poważnie zastanawia się nad ostrą karą dla Bayernu Monachium.
"Die Roten" w ćwierćfinale uporali się z londyńskim Arsenalem. Po remisie 2:2 na Emirates Stadium, w stolicy Bawarii to gospodarze wygrali 1:0.
Dalsza część tekstu pod wideo
W trakcie spotkania na Allianz Arenie odpalono materiały pirotechniczne. Teraz kibice Bayernu mogą ponieść bardzo surowe konsekwencje.
Jak donosi Bild, fanom "Die Roten" grozi zakaz wyjazdu na spotkanie z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów. Byłby to dla nich ogromny cios.
Decyzja należy do Komitetu Dyscyplinarnego UEFA i powinna zostać ogłoszona wkrótce. Brak kibiców Bayernu na Santiago Bernabeu byłby z pewnością przykrym widokiem.
Na razie trudno jednak powiedzieć, czy UEFA zdecyduje się na taki krok. Pierwsze spotkanie obu drużyn zostanie rozegrane w Monachium.
Starcie na Allianz Arenie zaplanowano na 30 kwietnia. Do rewanżu w Madrycie dojdzie nieco ponad tydzień później. Skład finału Ligi Mistrzów poznamy 8 maja.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik19 Apr · 09:20
Źródło: Bild

Przeczytaj również