Hit transferowy w Ekstraklasie! Klub wykorzystał klauzulę [NASZ NEWS]

Hit transferowy w Ekstraklasie! Klub wykorzystał klauzulę [NASZ NEWS]
Pawel Jaskolka / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk17 Jun · 09:02
Hit transferowy w Ekstraklasie! Kajetan Szmyt zostanie zawodnikiem Zagłębia Lubin. Portal Meczyki.pl ustalił, że "Miedziowi" wykorzystali tajną klauzulę i zapłacą Warcie Poznań grosze.
Kajetan Szmyt od dłuższego czasu był łączony z transferem z Warty. Po spadku zespołu z Ekstraklasy stało się to właściwie przesądzone.
Dalsza część tekstu pod wideo
Co ciekawe, o skrzydłowym mówiono nie tyle w kontekście Legii Warszawa lub Lecha Poznań, ale rumuńskiego Cluj. Piotr Koźmiński przekazał, że zawodnik mógłby tam odejść za stosunkowo niewielką kwotę. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.
My jednak możemy przekazać, że zawodnik nie wyjedzie za granicę. Jego nowym klubem zostanie... Zagłębie Lubin. Szmyt zastanawiał się w ostatnich tygodniach, do jakiej drużyny dołączyć. Ostatecznie postanowił iść ścieżką Łukasza Łakomego i Kacpra Chodyny. Pograsz i pójdziesz w świat.
Co ważniejsze Zagłębie wykorzystuje klauzulę, która pozwala zawodnikowi odejść z Warty za tylko 500 tysięcy złotych! Taka kwota została zapisana w kontrakcie piłkarza z "Zielonymi", który ważny jest do 30 czerwca 2025 roku.
22-latek jest wychowankiem zespołu z Poznania. W poprzednim sezonie wystąpił w 33 ligowych meczach, zdobył siedem bramek i zanotował dwie asysty.

Przeczytaj również