Hit w Hiszpanii na remis. Sevilla dzieli się punktami z Atletico

kivni, shutterstock
Sevilla FC przed własną publicznością zremisowała z Atletico Madryt 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 18. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan strzelił Wissam Ben Yedder. Francuski napastnik w 37. minucie wykorzystał dośrodkowanie Daniela Carrico i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w lewym dolnym rogu.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. W 45. minucie Antoine Griezmann oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego i trafił tuż obok prawego słupka.
Podopieczni Diego Simeone zremisowali ósmy mecz w sezonie, mają na koncie 35 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.
Zawodnicy Pablo Machina trzeci raz w tych rozgrywkach podzielili się punktami z rywalami, uzbierali dotą 33 „oczka", co daje im obecnie trzecią lokatę.
Łukasz Karyniewski06 Jan 2019 · 18:22