Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo! "Jego przybycie to tylko kwestia godzin"

Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo! "Jego przybycie to tylko kwestia godzin"
sbonsi / Shutterstock.com
Wygląda na to, że przygoda Cristiano Ronaldo z Juventusem dobiega końca. Manu Sainz, pracujący w hiszpańskim dzienniku "AS", twierdzi, że w najbliższych godzinach zostanie dopięta wymiana między "Starą Damą" oraz Manchesterem City.
O możliwym transferze Cristiano Ronaldo media spekulowały od miesięcy, ale dopiero w końcówce okienka transferowego sprawa nabrała rozpędu. Doniesienia na temat Portugalczyka przybrały na sile, gdy ten nie znalazł się w wyjściowym składzie "Starej Damy" na spotkanie z Udinese.
Dalsza część tekstu pod wideo
W czwartek do Turynu przyleciał agent 36-latka, Jorge Mendes. Spotkał się on z szefami Juventusu. Ci przekazali mu, że są otwarci na transfer gwiazdora, ale nie zamierzają oddawać go za darmo.
Nowe wieści w całej sprawie przekazał właśnie Manu Sainz z hiszpańskiego dziennika "AS". To osoba, która od dawna jest w bliskich relacjach z otoczeniem Ronaldo i do tej pory podawał sporo sprawdzonych informacji na jego temat.
Twierdzi on, że Portugalczyk jest już o krok od dołączenia do Manchesteru City. Finalizacja całej operacji ma być podobno kwestią najbliższych godzin.
Piłkarz ustalił już wszystkie warunki indywidualnego kontraktu. Teraz do porozumienia muszą dojść jeszcze oba kluby. Najbardziej prawdopodobną opcją jest wymiana.
"Stara Dama" chciałaby pozyskać Gabriela Jesusa, ale na to nie chce zgodzić się Pep Guardiola. "The Citizens" wytypowali innego piłkarza, który może odejść do Włoch. Jest nim Raheem Sterling.
Portugalski dziennikarz, Goncalo Lopez, podaje nawet, że cała operacja została już sfinalizowana. Jego zdaniem Ronaldo przenosi się do Manchesteru City.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik26 Aug 2021 · 15:09
Źródło: as.com/Goncalo Lopes

Przeczytaj również