Hoeness walnął pięścią w stół. Powstrzymał plan piłkarzy Bayernu

Uli Hoeness pilnuje porządku w Bayernie Monachium. Honorowy prezydent klubu zablokował plany piłkarze.
W miniony weekend. Bayern zapewnił sobie już mistrzostwo Niemiec. To 34. tytuł Bawarczyków w historii.
Piłkarze zamierzali świętować sukces jeszcze przed zakończeniem sezonu. Wymyślili sobie drużynową wyprawę na Ibizę.
Do akcji wkroczył jednak Hoeness. Kiedy tylko usłyszał o planach piłkarzy, zgłosił Maxowi Eberlowi i Christophowi Freundowi, że taki wyjazd nie powinien dojść do skutku.
Do szatni ze złą nowiną poszedł pierwszy z wymienionych. Eberl wyjaśnił stanowisko Hoenessa piłkarzom. Ci niechętnie, ale musieli je zaakceptować.
Nie jest to pierwszy raz, gdy piłkarze Bayernu chcieli zrobić sobie wycieczkę w trakcie sezonu. Na Ibizę polecieli też po zdobyciu mistrzostwa w 2022 roku. Ich wyjazd wywołał wówczas wiele kontrowersji. W mediach dyskutowano, czy takie zachowanie jest właściwe.
Bayernowi do końca tego sezonu Bundesligi zostały tylko mecze z Borussią Moenchengladbach i Hoffenheim. W połowie czerwca Bawarczycy rozpoczną udział w Klubowych Mistrzostwach Świata.