Huczne plany Widzewa. Wzmocnienie składu i możliwy "transfer" działacza [NASZ NEWS]

Huczne plany Widzewa. Wzmocnienie składu i możliwy "transfer" działacza [NASZ NEWS]
Grzegorz Misiak / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos30 May · 15:19
W Widzewie Łódź szykują się ważne zmiany. O szczegółach poinformował Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl, w programie "Okno transferowe".
Widzew dość solidnie poradził sobie w zakończonym już sezonie Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Daniela Myśliwca zakończył zmagania na dziewiątej lokacie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tymczasem włodarze pracują nad ciekawym wzmocnieniem. Niewykluczone, że do klubu dołączy Paweł Tomczyk, który w przeszłości pracował jako dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa, Legii Warszawa i Motoru Lublin. W tym ostatnim zespole pełnił również funkcję prezesa.
- Usłyszałem w kuluarach, że Paweł Tomczyk, a więc były dyrektor Rakowa, Legii, prezes Motoru Lublin. Wiemy, jak ta przygoda z Motorem, Goncalo Feio i latającą tacką, się skończyła, ma negocjować warunki pracy w Widzewie Łódź - zdradził Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe".
Na razie nie wiadomo, jednak w jakiej roli Tomczyk miałby zostać zatrudniony w Widzewie. Dyrektorem sportowym łodzian pozostaje bowiem Tomasz Wichniarek.
Kwestia wzmocnienia zarządu nie jest jedyną, nad którą pracują działacze Widzewa. Klub finalizuje również pozyskanie Jakuba Łukowskiego.
- Jakub Łukowski powinien w przyszłym tygodniu zostać zawodnikiem Widzewa. Ale sprawa nie jest jeszcze zamknięta. Czekają na rozwiązanie innych ofert zagranicznych. Ale, jeśli miałbym oceniać, to Łukowski zostanie piłkarzem Widzewa - dodał redaktor naczelny Meczyki.pl.
Łukowski od lutego 2021 roku reprezentuje barwy Korony Kielce. W tym sezonie wystąpił w dziewięciu spotkaniach ekipy Kamila Kuzery.
Oglądaj magazyn "Okno Transferowe" na kanale Meczyki.pl na YouTube:
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos30 May · 15:19
Źródło: własne

Przeczytaj również