Huknął jak z armaty! Widowiskowy gol z połowy boiska. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas spotkania australijskiej A-League padła efektowna bramka. Terry Antonis popisał się znakomitym uderzeniem i strzelił gola z połowy boiska.
We wtorek Melbourne City pokonało West Sydney Wanderers w 12. kolejce australijskiej A-League. Rywalizacja zakończyła się wysokim wynikiem 7:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Terry Antonis. 30-latek pojawił się na boisku w 54. minucie i zmienił Jamesa Jeggo.
Szkoleniowiec Melbourne City, wpuszczając Antonisa na murawę, podjął dobrą decyzję. Australijczyk po wejściu na plac gry wpisał się na listę strzelców.
Antonis po strzeleniu gola
30-latek zdobył ostatnią bramkę podczas wtorkowego spotkania. Wspomniana sytuacja miała miejsce w 82. minucie rywalizacji.
Wówczas Antonis znalazł się w środkowej strefie boiska i podbił piłkę nad przeciwnikiem. Po chwili podjął decyzje o oddaniu strzału i uderzył na bramkę.
Futbolówka wpadła bramkarzowi West Sydney Wanderers, Lawrence’owi Thomasowi, za kołnierz. Golkiper nie dosięgnął lecącej piłki.
Filip Węglicki13 Mar · 21:30
Źródło: Twitter