Huknął nie do obrony. Kapitalny gol z połowy boiska. "Koledzy łapali się za głowy" [WIDEO]

Screen/Twitter
W meczu Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik kibice byli świadkami kapitalnej bramki. Piłkarz gospodarzy popisał się fenomenalnym uderzeniem z połowy boiska.
Po kilku tygodniach przerwy kluby z zaplecza Bundesligi wróciły do gry. Na inaugurację 18. kolejki został rozegrany mecz Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik. Lepsi okazali się goście.
Początek tego pojedynku należał jednak do zespołu z Kilonii. W 11. minucie wynik meczu otworzył Steven Skrzybski. Po nie najlepiej wykonanym rzucie rożnym przez Eintracht 31-latek wyszedł z szybką kontrą. Widząc złe ustawienie bramkarza, uderzył on z połowy boiska.
Strzał Niemca przeleciał nad bramkarzem, po czym wylądował w siatce. Jego koledzy aż złapali się za głowę. Niewykluczone, że na ich oczach padł gol weekendu.
Piękne trafienie Skrzybskiego na wiele się jednak nie zdało. Jeszcze przed końcem pierwszej odsłony do głosu doszedł Eintracht. Bramką na 1:1 popisał się Fabio Kaufmann.
W drugiej połowie zespół gości poszedł za ciosem. Bohaterem Eintrachtu został Rayan Philippe. 23-letni atakujący zapewnił swojej drużynie cenne zwycięstwo 2:1.
Przepiękna bramka zdobyta przez Skrzybskiego była dla niego już szóstym golem w tym sezonie. Do tej pory rozegrał on 16 spotkań i zanotował w nich dwie asysty.