Hurtado dołączył do Sportingu Kansas City

Hurtado dołączył do Sportingu Kansas City
Ryan Knapp / wikicommons
Erik Hurtado został nowym zawodnikiem Sportingu Kansas City - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.
28-letni napastnik ostatnio związany był z Vancouver Whitecaps. Dla zespołu z kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej zaliczył w sumie 105 spotkań, w których strzelił dwanaście bramek.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wychowanek Santa Clara Broncos w swojej dotychczasowej karierze bronił również barw Portland Timbers. Na swoim koncie ma trzy występy w młodzieżowej kadrze Stanów Zjednoczonych.
Sporting Kansas City był najlepszą drużyną rundy zasadniczej Konferencji Zachodniej MLS 2018. Zespół z Missouri w walce o finał uległ jednak w dwumeczu Portland Timbers, remisując bezbramkowo na wyjeździe i przegrywając u siebie 2:3.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz17 gru 2018 · 18:44
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również