Inter Mediolan wygrał z Crotone i już jutro może świętować. Kontuzja Arkadiusza Recy [WIDEO]

FOTO Alberto Lingria / Xinhua / PressFocus
Inter Mediolan zainkasował trzy punkty w meczu z Crotone. W spotkaniu pierwszej z ostatnią drużyną Serie A padły dwie bramki.
Podopieczni Antonio Conte są o krok od zdobycia mistrzowskiego tytułu w Serie A. Ekipa z Mediolanu na ostatniej prostej sezonu ma wyraźną przewagą nad najgroźniejszymi rywalami.
Piłkarze Interu dziś pokonali Crotone. W pierwszej połowie to oni byli stroną przeważającą, ale nie mogli znaleźć drogi do bramki rywali. Próby Sensiego, Martineza czy Lukaku były nieskuteczne.
Gospodarze dobrze się bronili i na przerwę schodzili przy bezbramkowym remisie. O dużym pechu może mówić za to Arkadiusz Reca. Polak w 38. minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. W jego miejsce zameldował się Pereira.
Impas na murawie trwał do 69. minuty. Wówczas piłkarze Interu zdołali wyjść na prowadzenie. Po składnej akcji na uderzenie zdecydował się Eriksen. Piłka uderzona przez Duńczyka po nogach obrońcy wpadła do siatki.
Inter ostatecznie wygrał 2:0. W doliczonym czasie gry rywali dobił Hakimi. To oznacza, że podopieczni Antonio Conte już jutro mogą świętować zdobycie Scudetto. Stanie się tak, jeśli Atalanta straci punkty w meczu z Sassuolo.
Daniel Makarewicz01 May 2021 · 19:53