Ishak w Legii? Kosecki zaskoczył wszystkich

Ishak w Legii? Kosecki zaskoczył wszystkich
Tomasz Jastrzebowski / pressfocus
Mikael Ishak w Legii Warszawa? To wydaje się nierealne. Jakub Kosecki na antenie Polsatu Sport zasugerował jednak, że stołeczni potrzebują dokładnie takiego napastnika.
Ishak od lipca 2020 roku występuje w Lechu Poznań. W barwach "Kolejorza" rozegrał 193 mecze, notując 107 goli i 30 asyst. Tylko w tym sezonie zdobył 17 bramek w 24 występach.
Dalsza część tekstu pod wideo
Legia może pomarzyć o takiej "dziewiątce". Latem do klubu trafili Mileta Rajović i Antonio Colak. Duńczyk ostatniego gola strzelił we wrześniu, a Chorwat w listopadzie, ale ubiegłego roku.
- Wiem, że to mało realne i raczej nie do wykonania, ale dla mnie Ishak to jest idealny napastnik do Legii Warszawa. Zawodnik, który przytrzyma piłkę z przodu, dużo biega, ma charakter - wyliczał Jakub Kosecki na antenie Polsatu Sport.
- Słuchaj, wiesz, jak byłby przywitany w Legii. Już byli tacy zawodnicy, którzy przychodzili z Lecha - powiedział Roman Kosecki, nawiązując do napiętych relacji między klubami.
- Hamalainen był gwiazdą, bohaterem kibiców Lecha Poznań, przyszedł do Legii i był dobrze przywitany. A Ishak nigdy nic złego na temat Legii nie powiedział - dodał skrzydłowy.
Na razie nic nie wskazuje na to, aby Ishak miał opuścić Poznań. Jego obecny kontrakt z Lechem obowiązuje do połowy 2027 roku.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiDzisiaj · 12:27
Źródło: Polsat Sport

Przeczytaj również