Jagiellonia Białystok bez problemów w kolejnej rundzie PP. Warta była bezradna [WIDEO]

Pawel Jaskolka / Press Focus
Jagiellonia Białystok awansowała do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Sukces dało jej zwycięstwo z Wartą Poznań 2:0.
Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie. Jagiellonia objęła prowadzenie w 63. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki wbił Jesus Imaz.
Nieco ponad dziesięć minut później Jagiellonia przypieczętowała zwycięstwo. Świetnie w polu karnym zachował się Afimico Pululu, wyłożył piłkę do Nene, a ten nie dał szans Jędrzejowi Grobelnemu.
Gospodarze przez cały mecz kontrolowali przebieg gry. Warta była bezzębna. Być może mecz ułożyłby się dla niej inaczej, gdyby nie zdarzenie z początku meczu. Początkowo Paweł Raczkowski podyktował rzut karny dla "Zielonych", ale ostatecznie wycofał się z tej decyzji po obejrzeniu powtórki.
Marcin Karbowski05 Dec 2023 · 22:59