Jagiellonia Białystok. Ireneusz Mamrot: Korona jest zespołem bardzo agresywnym

Ireneusz Mamrot: Korona jest zespołem bardzo agresywnym
asinfo
- Różnice pomiędzy zespołami są minimalne i choć te z czołówki dysponują nieco większym potencjałem, to te dysproporcje nie są tak duże, jak w wielu ligach zachodnich - wyznał Ireneusz Mamrot dla oficjalnego serwisu Jagiellonii Białystok.
Zespół z Podlasia w piątkowym meczu siódmej kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Nasza liga jest taka, że jak ktokolwiek z trenerów czy zawodników pracuje tu dłużej, to wie, jak to jest. Być może niektóre wyniki zaskakują kibiców, ale tutaj nikt nikogo nie lekceważy, bo wiemy, jak to wygląda - podkreślił opiekun dwukrotnych wicemistrzów Polski.
- Oba spotkania z Koroną w poprzednim sezonie były rozgrywane w okresie, gdy wyglądaliśmy gorzej. Trzeba podkreślić, że z Koroną zawsze grało nam się trudno. Nawet w moim pierwszym sezonie, gdy wygraliśmy z nią trzykrotnie, też nie było tak, że te spotkania były łatwe. Nic nie przychodziło nam łatwo - przestrzega swoich podopiecznych Mamrot.
- Korona jest zespołem bardzo agresywnym w defensywie. Każdy zawodnik jest w swojej strefie agresywnie nastawiony do rywala z piłką i musimy umieć się na to nastawić. Chcemy zdobyć trzy punkty, taki jest nasz cel. Chcemy w spokoju przepracować przerwę na kadrę, a po zwycięstwie zawsze pracuje się lepiej - dodał szkoleniowiec zespołu z Podlasia.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kaczmarek29 Aug 2019 · 21:34
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również