Jak ona tego nie trafiła?! Mocna kandydatka do pudła roku, gorzej się tego zrobić nie dało [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarka Rangers FC, Rio Hardy, zepsuła doskonałą sytuację na gola w meczu z Partick Thistle. Pudło 27-latki natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem internetu.
Kobiecy zespół Rangers FC pokonał w niedzielę Partick Thistle (4:1) i sięgnął po triumf w rozgrywkach Pucharu Szkocji. Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczęło się jeszcze w pierwszej odsłonie pojedynku.
Wynik starcia rozgrywanego na Tynecastle Stadium otworzyła Mia McAulay. Euforia w ekipie Rangers FC nie trwała jednak długo. Chwilę później do remisu (1:1) doprowadziła Rachel Donaldson.
Piłkarki Partick Thistle nie poszły za ciosem i wraz z upływem kolejnych minut zostały zdominowane przez swoje rywalki. Jeszcze przed przerwą bramki dla Rangers zdobyły Rachel Rowe oraz Rio Hardy.
W 53. minucie wynik spotkania ustaliła Olivia McLoughlin. Wypożyczona z Aston Villi zawodniczka nie dała szans bramkarce drużyny przeciwnej i przypieczętowała triumf Rangers FC w Pucharze Szkocji.
Więcej niż o zwycięstwie Rangers FC mówi się o pudle napastniczki tej drużyny, Rio Hardy. W jednej z akcji Angielka znakomicie wyszła na pozycję i wykorzystała nieporozumienie w defensywie rywalek. 27-latka minęła leżące rywalki, po czym stanęła sam na sam z pustą bramką.
Uderzenie piłkarki Rangers FC było jednak dalekie od ideału. Kopnięta przez Hardy piłka przeleciała obok słupka. Nagranie z tej sytuacji obejrzano na Twitterze już ponad dwa miliony razy.
Piotr Sidorowicz 25 Mar · 21:57
Źródło: Twitter