Jak to nie wpadło?! Niewytłumaczalna postawa zawodników Tottenhamu [WIDEO]

Screen Twitter
Po pierwszej połowie meczu z Luton Town Tottenham przegrywał 0:1. Londyńczycy powinni strzelić przynajmniej jednego gola, ale na ich drodze stanęła własna nieskuteczność.
Stan sobotniej rywalizacji w 3. minucie otworzył Tahith Chong. Były zawodnik Manchesteru United wykorzystał dogranie od niezawodnego Rossa Barkleya.
Do wyrównania powinno dojść już kwadrans później, ale piłkarze Tottenhamu kompletnie zawiedli. Żaden z graczy nie był w stanie trafić do siatki, chociaż mieli ku temu trzy doskonałe sytuacje.
Najpierw słupki obił Heung-min Son, następnie zablokowany został Timo Werner, a finalnie Pepe Matar Sarr. Tym samym Luton Town, tylko w sobie znany sposób, zdołało się wybronić i utrzymało korzystny wynik aż do przerwy.
Warto przy tym dodać, że beniaminek ma gigantyczne problemy z zachowaniem czystego konta. Na mecz na "zero z tyłu" czeka od 30 stycznia i potyczki z Brighton (4:0).
Do tej pory Tottenham nigdy nie przegrał z Luton Town. Takich meczów, nie licząc sobotniego, było już siedem.
Hubert Kowalczyk30 Mar · 17:08