Jakub Kiwior najzabawniejszym piłkarzem Arsenalu? Tak widzą go koledzy. "Cały czas robi tę minę"

Jakub Kiwior najzabawniejszym piłkarzem Arsenalu? Tak widzą go koledzy. "Cały czas robi tę minę"
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Zawodnicy Arsenalu zostali poproszeni o wskazanie najbardziej zabawnej osoby z szatni klubu. Jeden z piłkarzy wskazał na Jakuba Kiwiora.
W styczniu 2023 roku Jakub Kiwior został nowym zawodnikiem Arsenalu. Chociaż wcześniej nic nie zapowiadało takiego transferu, to "Kanonierzy" przelali około 25 milionów euro na konto Spezii.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń reprezentant Polski ma stosunkowo silną pozycję w drużynie Mikela Artety. Chociaż nie jest podstawowym wyborem dla hiszpańskiego szkoleniowca, to uzbierał 11 meczów we wszystkich rozgrywkach.
Teraz okazało się również, że 22-latek jest dobrym duchem w szatni londyńczyków. Zdaniem Gabriela Jesusa Kiwior to jedna z najzabawniejszych postaci w zespole.
Zawodnicy Arsenalu zostali poproszeni o wskazanie swoich ulubieńców w tej kwestii. Aaron Ramsdale postawił między innymi na Bena White'a, a Gabriel Martinelli Fabio Vieirę.
Wspomniany Jesus przyznał, że jego zdaniem wyboru należałoby dokonać między Kiwiorem i Ołeksandrem Zinczenką.
- Myślę, że jeden z nich. Jakub nic nie mówi, patrzysz na niego, a on tylko siedzi i cały czas robi tę minę - rzucił rozbawiony Brazylijczyk. O jaki wyraz twarzy chodzi? Interpretację w wykonaniu napastnika znajdziecie poniżej.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk18 Oct 2023 · 22:16
Źródło: Twitter

Przeczytaj również