Jakub Piotrowski strzela jak napastnik. Kolejny gol reprezentanta Polski

Marcin Karczewski / pressfocus
Jakub Piotrowski wciąż utrzymuje się w wysokiej formie. Reprezentant Polski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w meczu z Lewskim Sofia. Jego drużyna wygrała aż 5:1.
Łudogorec miał problemy z czwartą drużyną w tabeli jedynie w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie gospodarze przyspieszyli i przez niespełna dwadzieścia minut zaaplikowali rywalom trzy trafienia. Dobili ich już w doliczonym czasie.
Piotrowski podwyższył wynik na 3:1. Przy kolejnym golu swojego zespołu zaliczył asystę.
Dla Polaka był to już 16 (!) gol w tym sezonie w barwach Łudogorca. Ma na koncie też pięć asyst. W sumie w różnych rozgrywkach zaliczył w jego barwach 41 występów.
Łudogorec będzie po mistrzostwo Bułgarii. Nad drugim w tabeli CSKA Sofia ma sześć punktów przewagi. W dodatku zagrał od niego o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski03 Apr · 21:10