Jasna deklaracja Mbappe. Wiadomo, co zrobi, jeśli PSG wygra Ligę Mistrzów

Jasna deklaracja Mbappe. Wiadomo, co zrobi, jeśli PSG wygra Ligę Mistrzów
Icon Sport / pressfocus
Kylian Mbappe zdobył dwie bramki we wtorkowym meczu FC Barcelony z PSG i wprowadził swój zespół do półfinału Ligi Mistrzów. Po końcowym gwizdku arbitra złożył jasną deklarację nt. przyszłości.
Gwiazdor PSG już jakiś czas temu zapowiedział, że z końcem sezonu odejdzie z drużyny. Jego aktualny kontrakt wygasa bowiem w czerwcu tego roku. Francuz łączony jest z Realem Madryt.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po wyeliminowaniu FC Barcelony Mbappe został zapytany o to, czy zostanie w Paryżu po ewentualnej wygranej w Lidze Mistrzów. Taki scenariusz nie wchodzi w grę.
- Czy zostanę? Nie, nie, nie. Jestem dumny z tego, że noszę koszulkę PSG, ponieważ jestem paryżaninem - powiedział Mbappe w rozmowie z dziennikarzami El Chiringuito.
Jednocześnie piłkarz nie ukrywa, że triumf w Champions League pozostaje jego wielkim marzeniem. Ma nadzieję na to, iż paryżanie zagrają wkrótce w wielkim finale.
- Mam marzenie o wygraniu Ligi Mistrzów z PSG, to na pewno. To kolejny krok po meczu z wielką drużyną, życzę im dużo szczęścia, ale teraz to gramy dalej i postaramy się pojechać na Wembley - podkreślił.
- Jesteśmy gotowi, by walczyć o finał. Rozegraliśmy wielkie spotkanie jako drużyna. Pracowaliśmy ciężko przez sześć dni z zamiarem wygrania tutaj. Na pewno to wielki dzień dla klubu, gratulacje dla wszystkich - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik17 Apr · 07:40
Źródło: El Chiringuito

Przeczytaj również