"Jest dużo lepszy". Eksperci porównali Kane'a z Haalandem

"Jest dużo lepszy". Eksperci porównali Kane'a z Haalandem
PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski01 May · 07:00
Harry Kane zdobył bramkę w pierwszym spotkaniu z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów. W studiu pomeczowym na kanale Meczyki.pl eksperci porównali Anglika z Erlingiem Haalandem.
2:2 - takim wynikiem zakończyło się pierwsze starcie między Bayernem Monachium a Realem Madryt w półfinale Champions League. Wszystkie gole możecie zobaczyć TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jedno trafienie zapisał na swoim koncie Harry Kane, który wykorzystał rzut karny. W studiu pomeczowym na kanale Meczyki.pl eksperci porównali występ Anglika do gry Erlinga Haalanda w meczach z ekipą Carlo Ancelottiego.
- Według jednego z widzów Rüdiger schował Kane'a do kieszeni. Nie zgadzam się z tym. Według mnie nie było mu tak łatwo jak z Haalandem - przyznał Radosław Przybysz, dziennikarz Meczyki.pl.
- Myślę, że Kane jest piłkarsko dużo lepszy od Haalanda. I wydaje mi się, że to nie jest jakaś wielka kontrowersja. Kane przebywał dużo częściej poza polem karnym niż Norweg, przy którym Rüdiger cały czas był. Według mnie Anglik zagrał dobre spotkanie i nie powiedziałbym, by został schowany do kieszeni - stwierdził Krzysztof Rot z Eleven Sports.
Harry Kane strzelił w tym sezonie 43 gole, z czego osiem w Lidze Mistrzów. Daje mu jak na razie pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców - ex aequo z Kylianem Mbappe.
Oglądaj studio pomeczowe:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski01 May · 07:00
Źródło: własne

Przeczytaj również