"Jestem załamany". Cash komentuje decyzję Probierza

"Jestem załamany". Cash komentuje decyzję Probierza
Piotr Matusewicz / pressfocus
Matty Cash nie został powołany do reprezentacji Polski na EURO 2024. Piłkarz Aston Villi skomentował decyzję Michała Probierza w mediach społecznościowych.
Na nieobecność Casha zapowiadało się od pewnego czasu. Michał Probierz wskazywał, że gracz Aston Villi leczy uraz i może nie zdążyć na turniej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tak też się stało. Casha nie ma w gronie 28 powołanych zawodników. Piłkarz nie kryje, że jest zawiedziony tą decyzją.
- Po bardzo udanym sezonie w Aston Villi miałem nadzieję, że uda mi się przełożyć moją formę z klubu na zbliżające się mistrzostwa Europy z reprezentacją Polski. Ale niestety tak się nie stanie. Szanuję decyzję trenera i będę ciężko pracować, aby powrócić jesienią i być gotowy do meczów w Lidze Narodów - napisał Cash.
- Uwielbiam reprezentować swój kraj i chciałem dać z siebie 100 procent, aby tego lata z dumą reprezentować Polskę i pomagać drużynie. Jestem załamany, że nie będę w stanie tego zrobić. W ostatnich tygodniach robiłem wszystko, aby być w pełni zdrowym i ciężko pracowałem mając jedną myśl w głowie - być częścią kadry na EURO - dodał.
- Na koniec chciałem zwrócić się do moich kolegów z reprezentacji, trenera i całego sztabu oraz do wszystkich kibiców. Będę trzymał kciuki i kibicował reprezentacji Polski podczas zbliżającego się turnieju. Będę przeżywał wszystkie mecze jakbym sam był na boisku. Życzę drużynie powodzenia i mam nadzieję, że będzie grała w turnieju jak najdłużej - podsumował Cash.
Na razie jego reprezentacyjny bilans zatrzymał się na 15 meczach. Ostatnie spotkanie w kadrze rozegrał w marcu z Estonią.
Matty Cash, instagram 29.05.2024
screen
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski29 May · 18:06
Źródło: Instagram

Przeczytaj również