Jeszcze jeden piłkarz opuszcza Chelsea. Wszystkie dokumenty zostały podpisane

Jeszcze jeden piłkarz opuszcza Chelsea. Wszystkie dokumenty zostały podpisane
Conor Molloy/News Images/PressFocus
Lato 2023 roku jest czasem kolejnej wielkiej przebudowy w londyńskiej Chelsea. Jak informuje Fabrizio Romano, podpisano wszystkie dokumenty związane z transferem jednego z zawodników "The Blues" do Arabii Saudyjskiej.
Kadra ekipy ze Stamford Bridge była w ostatnim czasie zdecydowanie zbyt szeroka. Właśnie to wskazywano jako jedną z głównych przyczyn niepowodzenia Grahama Pottera.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od nowego sezonu za Chelsea odpowiedzialny będzie Mauricio Pochettino. Argentyńczyk szybko skreślił kilku zawodników, których uznał za niepotrzebnych w swoim projekcie.
Z pomocą londyńczykom przyszły przede wszystkim kluby z Arabii Saudyjskiej. W ostatnim czasie do tego kraju przenieśli się między innymi Kalidou Koulibaly oraz N'Golo Kante. Wkrótce zrobić ma to także Edouard Mendy.
Wcześniej można spodziewać się jednak oficjalnego potwierdzenia innej transakcji - mowa o transferze Hakima Ziyecha. Nowe informacje ws. Marokańczyka przekazał Fabrizio Romano.
Według cenionego dziennikarza Al-Nassr doszło już do pełnego porozumienia z "The Blues". Podpisano także wszystkie dokumenty, które pozwolą na przenosiny piłkarza na Bliski Wschód.
Do ostatecznej finalizacji transakcji pozostały już tylko testy medyczne. Po nich Ziyech dołączy do drużyny, której największą gwiazdą od kilku miesięcy jest Cristiano Ronaldo.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik27 Jun 2023 · 16:55
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również