John Cena przebrał się za… Erlinga Haalanda. Niespodziewane ogłoszenie Manchesteru City [WIDEO]

John Cena przebrał się za… Erlinga Haalanda. Niespodziewane ogłoszenie Manchesteru City [WIDEO]
Twitter Screen
Manchester City ogłosił przedsezonowe tournée. W filmie z zapowiedzią wystąpili Erling Haaland oraz John Cena, który upodobnił się do Norwega.
Na profilach Manchesteru City w mediach społecznościowych opublikowano niespodziewany film. W nagraniu wystąpił gwiazdor drużyny, Erling Haaland.
Dalsza część tekstu pod wideo
W materiale Norweg dzwoni do legendy organizacji WWE, Johna Ceny. W trakcie rozmowy sportowcy zapowiadają przedsezonowe torunee "Obywateli".
Na filmie pada słynne powiedzenie Amerykanina - "Nie widzisz mnie". 46-latek upodobnił się do Haalanda zakładając blond perukę i koszulkę Manchesteru City.
Mistrzowie Anglii odwiedzą cztery amerykańskie miasta. "Obywatele" zagrają spotkania w Nowym Jorku, Chapel Hill, Columbus oraz Orlando.
W pierwszym meczu Manchester City będzie rywalizował z Celticiem Glasgow. Spotkanie odbędzie się 23 lipca na stadionie Kenan w Chapel Hill.
Podczas drugiego sparingu podopieczni Pepa Guardioli zagrają z włoskim Milanem. Zespoły spotkają się 27 lipca na Yankee Stadium.
30 lipca na Camping World w Orlando będzie miało miejsce trzecie spotkanie towarzyskiego Manchesteru City. Wówczas drużyna podejmie Barcelonę.
Amerykańskie tournee Manchesteru City zakończy rywalizacja z Chelsea. Mecz został zaplanowany na 3 sierpnia i odbędzie się na Ohio Stadium.
Erling Haaland, 06.03.2024
Kim Price / pressfocus

Przeczytaj również