John van den Brom zostanie selekcjonerem? Zdecydowane słowa byłego trenera Lecha Poznań

John van den Brom zostanie selekcjonerem? Zdecydowane słowa byłego trenera Lecha Poznań
Paweł Jaskolka/Pressfocus
John van den Brom został zapytany o możliwość objęcia reprezentacji Holandii. Szkoleniowiec zdobył się na jednoznaczną odpowiedź.
John van den Brom był szkoleniowcem Lecha Poznań przez niemal półtora roku. Jego największym sukcesem było wprowadzenie "Kolejorza" do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
W grudniu 2023 roku 57-latek został jednak zwolniony z klubu ze względu na niezadowalające wyniki drużyny. Jego następcą niedługo później ogłoszono Mariusza Rumaka.
Mariusz Rumak, 24.02.2024
Mateusz Porzucek / pressfocus
Po odejściu z Lecha Holender był łączony z różnymi wyzwaniami. Kilka tygodni temu kandydaturę menedżera miało rozważać egipskie Pyramids FC. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Van den Brom wciąż pozostaje jednak na trenerskim bezrobociu. W ostatnim czasie był gościem programu Studio Voetbal, gdzie opowiedział, jak zareagowałby na ofertę prowadzenia reprezentacji Holandii.
- Nie, nie, prowadzenie reprezentacji to zupełnie coś innego. Ja zupełnie nie widzę się w tej roli. Holenderski Związek Piłki Nożnej nie musi nawet do mnie dzwonić - rozbrajająco przyznał 57-letni trener.
Co ciekawe, w latach 1990-1993 Holender rozegrał dwa mecze dla kadry "Oranje". Zakończył karierę w 2003 roku. Później był menedżerem Vitesse, Anderlechtu, a także AZ Alkmaar.
John van den Brom
Paweł Jaskolka/Pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler01 Mar · 07:00
Źródło: Studio Voetbal

Przeczytaj również