Josue wyrzucony z boiska, kuriozalny błąd bramkarza. Sceny w sparingu Legii Warszawa [WIDEO]

Wojciech Dobrzynski / pressfocus
Legia Warszawa wygrała 1:0 z Ordabasami Szymkent. W trakcie meczu towarzyskiego doszło do zaskakujących scen.
Obie drużyny po raz kolejny rywalizowały ze sobą w tym sezonie. Na początku rozgrywek Legia pokonała Ordabasy 5:4 w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy.
Josue w meczu Legia - Ordabasy
Norbert Barczyk / pressfocus
Sobotni sparing niestety nie przebiegł w przyjacielskiej atmosferze. Pod koniec pierwszej połowy Juergen Elitim został sfaulowany, co doprowadziło do szarpaniny z udziałem piłkarzy obu drużyn.
Josue starł się z rywalem, przez co sędzia postanowił wyrzucić obu piłkarzy z boiska. Nie pokazał jednak czerwonych kartek, tylko nakazał im zejść z murawy, na której pojawiło się dwóch rezerwowych.
- Josue z obrońcą Ordabasów dali sobie po razie, zrobiła się przepychanka. Sędzia podbiegł do ławek, rzucił numerami i "out", więc doszło do "nieformalnych czerwonych" - opisał Damian Smyk z portalu Goal.pl.
W drugiej połowie doszło jeszcze do starcia z udziałem Artura Jędrzejczyka. Sędzia ponownie chciał wykluczyć doświadczonego zawodnika Legii. Kamil Warzocha z portalu Weszło przekazał jednak, że Radovan Pankov i Bartosz Kapustka przekonali arbitra do pokazania "Jędzy" żółtej kartki.
Legia ostatecznie wygrała 1:0 po golu Juergena Elitima. Przy akcji bramkowej bramkarz ekipy z Kazachstanu popełnił ogromny błąd.
Kolejny sparing podopiecznych Kosty Runjaicia odbędzie się 25 stycznia. Stołeczni zmierzą się wówczas z Rapidem Wiedeń.