Juergen Klopp skomentował transferowe poczynania PSG, City i Chelsea. "Nie wiem, jak oni to robią"

Juergen Klopp skomentował transferowe poczynania PSG, City i Chelsea. "Nie wiem, jak oni to robią"
Han Yan / Press Focus
Juergen Klopp wziął dziś udział w konferencji prasowej. Niemiec otrzymał kilka pytań o sytuację panującą na rynku transferowym.
W tym okienku "The Reds" działają bardzo spokojnie. Poza Ibrahimą Konate klub nie wydał pieniędzy na żadnego innego zawodnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
W międzyczasie ligowi rywale dokonali wielkich wzmocnień. Manchester City pozyskał Jacka Grealisha, Manchester United sprowadził Raphaela Varane'a i Jadona Sancho, a Chelsea kupiła Romelu Lukaku.
- Wszyscy wiemy, jaka jest finansowa sytuacja takich klubów, jak Chelsea, City, United czy PSG. Nie wiem, jak oni to robią - stwierdził Klopp.
- Nie możemy porównywać się z innymi klubami. Oni nie mają ograniczeń, my tak. Mamy też swój sposób działania. Możemy wydawać tylko tyle, ile zarobimy. W tym sezonie już to zrobiliśmy, kupując Konate. Taka jest sytuacja - kontynuował.
Klopp cieszy się jednak, że z klubu nie odszedł żaden ważny zawodnik. W ostatnich dniach Liverpool mocniej skupił się na nowych kontraktach dla filarów zespołu niż transferach.
- Jeśli jesteś prawdziwym kibicem LFC, musisz cieszyć się z ostatnich wiadomości. Nowe kontrakty dla Alissona, Trenta, Fabinho, Virgila - to same świetne informacje - zaznaczył Klopp.
Liverpool rozpocznie sezon w Premier League od starcia z Norwich. Spotkanie odbędzie się jutro o godzinie 18:30.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos13 Aug 2021 · 14:06
Źródło: Twitter

Przeczytaj również