Juventus FC. Andrea Pirlo: Tylko w ten sposób można iść do przodu. Wciąż mamy duże możliwości poprawy
Już jutro Juventus zmierzy się z Fiorentiną w meczu 14. kolejki Serie A. Głos przed tym spotkaniem zabrał Andrea Pirlo.
"Stara Dama" wraca na właściwe tory. W miniony weekend rozbiła Parmę 4:0. Andrea Pirlo liczy, że we wtorkowy wieczór jego podopieczni zanotują kolejne zwycięstwo.
- Fiorentina to dobra drużyna, bo mają odpowiednich zawodników. Teraz znaleźli się w trudnym momencie, zmienili trenera, ale ogólnie są bardzo dobrym zespołem - ocenił szkoleniowiec.
- Oni przyjadą tutaj, aby zagrać w swoją grę. Będą się bronić i próbować swoich sił w kontrach. To będzie ostatni mecz 2020 roku i chcemy jak najlepiej zamknąć ten okres - dodał.
- Fiorentina ma Vlahovicia, który jest silny fizycznie. Jest też tam tak klasowy zawodnik jak Ribery - podkreślił.
- Rozwijamy się w dobrym kierunku, ale ważne jest, aby zapewnić ciągłość w naszej grze. Tylko w ten sposób można iść do przodu i doskonalić się. Dobrze nam idzie, ale wciąż mamy duże możliwości poprawy - zaznaczył.