Juventus jedną nogą w finale Pucharu Włoch! Rywal nie miał nic do powiedzenia [WIDEO]

Juventus zrobił olbrzymi krok do awansu do finału Pucharu Włoch. Drużyna z Turynu w pierwszym półfinale pokonała Lazio 2:0.
Tym razem w składzie Juventusu nie było żadnego Polaka. Wojciecha Szczęsnego w bramce zastąpił Mattia Perin. Arkadiusz Milik nie doszedł jeszcze do pełni sił po ostatnim urazie i nie znalazł się w kadrze meczowej.
Juventus rozstrzygnął mecz na swoją korzyść na początku drugiej połowy. Prowadzenie gospodarzom dał Federico Chiesa, którego na dogodną pozycję świetnym podaniem wyprowadził Andrea Cambiaso.
Turyńczycy ustalili wynik w 64. minucie. Po szybkim ataku w pole karne wpadł Dusan Vlahović, wypracował sobie miejsce do strzału i uderzeniem w dalszy narożnik pokonał bramkarza Lazio. Rzymianie do końca meczu nie zdołali odpowiedzieć.
Rewanżowy mecz zostanie rozegrany 23 kwietnia. W drugim półfinale zmierzą się Fiorentina i Atalanta Bergamo.
Marcin Karbowski02 Apr · 22:57