Piękny gol Vlahovicia! Juventus wyrwał remis po samobóju [WIDEO]

Juventus zremisował na wyjeździe z Cagliari 2:2. Punkt dla "Starej Damy" uratował obrońca rywali.
W bramce Juventusu pojawił się Wojciech Szczęsny, który w meczu poprzedniej kolejki z Torino doznał złamania nosa. Choć Polak przeszedł zabieg, to Massimiliano Allegri postanowił wystawić go od początku.
Pierwsza połowa była nieudana dla Szczęsnego. Polak skapitulował dwa razy po rzutach karnych - po strzałach Gaetano i Miny rzucał się w inny róg niż poleciała piłka. W dodatku sam sprokurował drugą z jedenastek. Za faul na Luvumbo dostał żółtą kartkę.
Gościom sygnał do ataku dał Vlahović. Serb w 61. minucie strzelił kontaktowego gola zaskakującym uderzeniem z rzutu wolnego.
Na ostatni kwadrans w ataku Juventusu pojawił się Arkadiusz Milik. Polak był mało widoczny, ale podczas jego obecności na boisku padł wyrównujący gol dla Juventusu. Po centrze Yildiza piłkę do własnej bramki skierował Dossena.
W barwach Cagliari chwilę zagrał Mateusz Wieteska. Polski obrońca wszedł na boisko tuż po wyrównującym golu dla Juventusu.
"Stara Dama" po tej kolejce utrzyma trzecie miejsce w tabeli. Cagliari jest czternaste.
Marcin Karbowski19 Apr · 22:52