Juventus wyszarpał zwycięstwo! Szaleństwo w doliczonym czasie meczu [WIDEO]

Juventus wygrał na wyjeździe z Monzą 2:1. Drużyna Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika wyszarpała zwycięstwo w doliczonym czasie gry.
Juventus powinien objąć prowadzenie już w 11. minucie. Dusan Vlahović podszedł do rzutu karnego, ale nie zdołał pokonać Michele Di Gregorio. Bramkarz Monzy zatrzymał zarówno strzał, jak i dobitkę.
Sekundy później Di Gregorio musiał jednak wyciągnąć piłkę z siatki. Po rzucie rożnym do siatki trafił Adrien Rabiot.
Juventus jeszcze w pierwszej połowie miał wymarzoną okazję do podwyższenia wyniku, ale z kilku metrów przestrzelił Federico Gatti.
Niewykorzystana sytuacja zemściła się na turyńczykach w doliczonym czasie drugiej połowy. Do remisu doprowadził Valentin Carboni. Był to pierwszy celny strzał gospodarzy w całym meczu!
Odpowiedź Juventusu była piorunująca. W czwartej minucie doliczonego czasu zwycięskiego gola dla gości strzelił Gatti.
Wojciech Szczęsny zaliczył pełne spotkanie w barwach Juventusu. W 70. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Polski napastnik zakończył zawody z żółtą kartką.
Juventus dzięki zwycięstwu wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli. Może je stracić po niedzielnym meczu Interu z Napoli.
Marcin Karbowski01 Dec 2023 · 22:49