Kacper Kozłowski skomentował doniesienia o potencjalnym transferze. Zdecydowane słowa nastolatka

Kacper Kozłowski skomentował doniesienia o potencjalnym transferze. Zdecydowane słowa nastolatka
Szymon Gorski / PressFocus
Kacper Kozłowski przykuwa uwagę wielu klubów z czołowych europejskich lig. 17-latek postanowił skomentować transferowe doniesienia w rozmowie z portalem "pogonsportnet.pl".
Media od kilku tygodni łączą pomocnika z kilkoma uznanymi drużynami. Zainteresowanie rozgrywającym miały już wykazać m.in. Juventus, Borussia Dortmund czy czy Cagliari. TUTAJ przeanalizowaliśmy najlepsze opcje transferowe dla nastolatka, który jednak na razie odkłada myśli o zmianie klubu na później.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Nie myślę teraz o żadnym transferze. Wiadomo, że docierają do mnie informacje, ale nie interesuje mnie to jakoś bardzo. Chciałbym tutaj jeszcze pograć, napisać trochę historii i wtedy zacząć myśleć o tym co dalej - zdradził Kozłowski na łamach portalu "pogonsportnet.pl".
17-latek odniósł się także do pobitego niedawno rekordu. Podczas mistrzostw Europy został on najmłodszym piłkarzem w historii całego turnieju.
- To z pewnością było fajne. Ale to już minęło i nie będę o tym pamiętał. Chcemy pisać nowe historie i staram się o tym nie myśleć co już za mną - stwierdził zawodnik.
Aktualnie Kozłowski rozpoczyna z Pogonią Szczecin przygotowania do kolejnego sezonu. Poprzednie rozgrywki "Portowcy" zakończyli na 3. miejscu w Ekstraklasie.
- Cel drużynowy to minimum podium. Indywidualnie to z pewnością chciałbym, aby grać więcej niż w poprzednim sezonie. Nie przekraczałem do tej pory progu 75 minut. Chciałbym teraz grać po 90 minut w meczach - zaznaczył Kozłowski.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos10 Jul 2021 · 07:08
Źródło: pogonsportnet.pl

Przeczytaj również