Kacper Kozłowski strzelił gola w Eredivisie! Drużyna Polaka dostała lanie [WIDEO]

Kacper Kozłowski strzelił gola dla Vitesse Arnhem w meczu ze Spartą Rotterdam. Jego drużyna przegrała na własnym stadionie az 1:4.
Drużyna z Arnhem w tym sezonie gra beznadziejnie. W spotkaniu ze Spartą już w pierwszej połowie straciła trzy gole. Do siatki Vitesse trafili Mito, Clement i Saito.
Gospodarze zdołali odpowiedzieć na te gole tuż przed przerwą. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kozłowski głową wbił piłkę do siatki. Było 1:3.
Trafienie Kozłowskiego, który grał do 80. minuty, nie odmieniło losów gry. W 58. minucie rozmiary zwycięstwa gości ustalił Eerdhuijzen.
Ogółem Kozłowski w tym sezonie Eredivisie rozegrał 24 mecze. Strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.
Vitesse prawdopodobnie spadnie z Eredivisie. W 28. kolejkach zdobyło tylko 17 punktów. Jest przedostatnie w tabeli.
Marcin Karbowski02 Apr · 21:28