Kacper Kozłowski z piękną asystą w Eredivisie! Reprezentant Polski pokazał klasę [WIDEO]

Pressfocus/Rafał Oleksiewicz
Kacper Kozłowski popisał się ładnym zagraniem na boiskach Eredivisie. Asysta w wykonaniu reprezentanta Polski nie wystarczyła jednak, aby jego Vitesse wygrało mecz.
Kacper Kozłowski zbiera dobre recenzje podczas swojego wypożyczenia do Vitesse. W spotkaniu ze Spartą Rotterdam pokazał, że opinie nie są na wyrost.
Reprezentant Polski błysnął już w 7. minucie. Po krótko rozegranym rzucie rożnym wpadł w pole karne, wziął na plecy jednego z rywali, a następnie precyzyjnie dograł do swojego kolegi.
Dominik Oroz mógł tylko dołożyć nogę i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy. Dzięki temu Vitesse szybko wyszło na prowadzenie.
Niestety, asysta pomocnika nie przyczyniła się do jakiejkolwiek zdobyczy punktowej przyjezdnych. W dalszej części meczu strzelała już tylko Sparta i ostatecznie skończyło się na 3:1 (2:1) dla rotterdamczyków.
W sobotnim spotkaniu grał także Bartosz Białek. Napastnik wszedł na boisko w 71. minucie, gdy zmienił Mohameda Sankoha. Minął się wówczas z Kozłowskim, który ustąpił miejsca Gabrielowi Vidoviciowi.
Vitesse jest jednym z największych rozczarowań bieżącego sezonu. Drużyna reprezentantów Polski zajmuje 14. miejsce w lidze i ma trzy punkty przewagi nad strefą barażową.
Hubert Kowalczyk12 Mar 2023 · 07:23