Kapitalna asysta Sebastiana Szymańskiego! Fenerbahce zdemolowało rywala, show kolegi Polaka [WIDEO]

Screen Twitter
Fenerbahce rozbiło Istanbulspor aż 5:1 (4:1). W ekipie gości błyszczał przede wszystkim Cengiz Under, który zdobył cztery bramki. Na słowa uznania zasługuje też Sebastian Szymański.
Wynik niedzielnego spotkania otworzył Cengiz Under. W 32. minucie Istanbulspor zdołał wyrównać, ale pozostała część meczu stała już pod znakiem wyłącznej dominacji Fenerbahce. Jeszcze przed przerwą Under skompletował hat-tricka, natomiast kolejnego gola dorzucił Edin Dzeko.
Po zmianie stron ekipa gości kontynuowała znakomitą grę. W 46. minucie Under zdobył bramkę numer cztery, a asystę przy tym trafieniu reprezentanta Turcji zaliczył Sebastian Szymański.
Reprezentant Polski przejął piłkę w środku pola i ruszył w stronę bramki rywali. Spokojnie przebiegł kilkanaście metrów, a następnie idealnie dograł do dobrze ustawionego kolegi. Temu zaś pozostało jedynie pewnie wykończyć całą akcję.
W 63. minucie Fenerbahce mogło jeszcze podwyższyć prowadzenie, lecz rzut karny zmarnował Dusan Tadić. Niemniej gości i tak mają pełne powody do zadowolenia. Zwycięstwo 5:1 (4:1) sprawiło, że umocnili się na pozycji lidera Super League.