Kapitalne trafienie w Serie A. Efektowne uderzenie piętą [WIDEO]

Screen Eleven Sports
Hellas Verona otworzył wynik meczu z Cagliari. Jeszcze w pierwszej połowie efektowną bramkę zdobył Federico Bonazzoli.
Federico Bonazzoli rozpoczął poniedziałkowe spotkanie w wyjściowym składzie. Tym samym na ławce rezerwowych wylądował Karol Świderski.
Decyzja ze strony sztabu szkoleniowego była trafna, przynajmniej pod względem tego, co działo się w pierwszej połowie. Wspomniany napastnik strzelił bowiem pięknego gola w starciu z Cagliari.
26-latek otrzymał dobre dośrodkowanie od Tijjaniego Noslina, a następnie uderzył z wyskoku... piętą. Simone Scuffet starał się jeszcze zainterweniować, ale był na tyle zaskoczony, że piłki nie odbił.
Dla Włocha było to dopiero drugie trafienie w bieżącym sezonie Serie A. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w meczu z Empoli (1:0).
Włoch pozostał na boisku do 66. minuty. Niestety nie zmienił go Świderski, a Tomas Suslov.
Warto dodać, że udział w meczu bierze Paweł Dawidowicz. Reprezentant Polski występuje z opaską kapitana.
AKTUALIZACJA
Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Świderski wszedł na boisko w 85. minucie.