Kapitalny gol Polaka. Przebiegł pół boiska i trafił do siatki [WIDEO]

Screen/Twitter
Polski napastnik, Adrian Cieślewicz, znów błysnął skutecznością w lidze walijskiej. Tym razem gracz The New Saints FC przebiegł niemal połowę boiska, minął kilku rywali i umieścił piłkę w siatce.
W niedzielę The New Saints FC grało na własnym obiekcie z Connah's Quay Nomads FC w ramach rozgrywek ligi walijskiej. Na pierwszą w tym meczu bramkę było trzeba poczekać aż do 89. minuty.
Spotkanie z Connah's Quay Nomads FC na ławce rezerwowych rozpoczął Adrian Cieślewicz. 33-latek wszedł na boisko dopiero w 74. minucie. Kwadrans później polski napastnik otworzył wynik starcia.
Atakujący The New Saint FC otrzymał piłkę na wysokości środka boiska i ruszył w stronę bramki przeciwnika. Cieślewicz minął trzech zawodników, po czym mocnym strzałem nie dał szans golkiperowi gości.
Kilka chwil później wszelkich formalności dopełnił Kai Edwards. Piłkarz Connah's Quay Nomads FC w pechowy sposób pokonał własnego bramkarza, ustalając wynik niedzielnego spotkania na 2:0.
Adrian Cieślewicz rozegrał w tym sezonie 26 spotkań, zdobył w nich 12 bramek i zanotował siedem asyst. Polski atakujący jest przy okazji jednym z najskuteczniejszych graczy w zespole mistrza Walii.
Po rozegraniu 32 kolejek The New Saint FC zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli i jest już pewne tytułu najlepszej drużyny w kraju. Przewaga tej ekipy nad Connah's Quay Nomads FC wynosi aż 33 punkty.
Piotr Sidorowicz 22 Apr · 20:30
Źródło: Twitter