Kapitalny gol Saida Hamulicia! Kolejne zwycięstwo Stali Mielec [WIDEO]

Marta Badowska/Pressfocus
Stal Mielec kontynuuje passę zwycięstw w Ekstraklasie. Podopieczni Adama Majewskiego wygrali 2:0 z Koroną Kielce.
Goście z Mielca perfekcyjnie rozpoczęli to spotkanie. Już w 6. minucie do siatki trafił Mateusz Matras, dla którego był to pierwszy gol w tym sezonie.
W 10. minucie Piotr Wlazło trafił do siatki Korony. Bramka 33-latka nie została jednak uznana z powodu pozycji spalonej.
Stal nadal szukała kolejnych okazji do zdobycia bramki. Po kwadransie Krystian Getinger zacentrował do Mikołaja Lebedyńskiego, który oddał niecelny strzał.
Stal dopięła swego tuż przed przerwą. W doliczonym czasie pierwszej głowy Said Hamulić trafił do siatki, potwierdzając świetną formę. W poprzedniej kolejce Holender ustrzelił dublet przeciwko Pogoni Szczecin.
Po zmianie stron żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki. Najlepszej sytuacji w 76. minucie nie wykorzystał Adam Frączczak, który po centrze z rzutu rożnego uderzył piłkę barkiem, znajdując się tuż przed bramką Bartosza Mrozka. W końcówce Stal grała w dziesiątkę po czerwonej kartce Matrasa. Nawet grając w przewadze Korona nie potrafiła trafić do siatki.
Zwycięstwo pozwoliło przesunąć się Stali na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Korona jest piętnasta z przewagą tylko jednego punktu nad strefą spadkową.
Adam Kłos14 Oct 2022 · 19:56