Karim Benzema skreślony przez trenera Al-Ittihad. Bolesny cios dla legendarnego snajpera

Karim Benzema skreślony przez trenera Al-Ittihad. Bolesny cios dla legendarnego snajpera
Khalid Alhaj/MB Media/Pressfocus
Karim Beznema latem przeszedł do Al-Ittihad, ale w nowym klubie głównie rozczarowuje. Teraz skreślono go z kadry na prestiżowe rozgrywki w Azji.
Były snajper Realu Madryt jeszcze niedawno regularnie czarował w jednym z najlepszych klubów świata. Po sezonie 2022/2023 niespodziewanie zdecydował się na zmianę otoczenia.
Dalsza część tekstu pod wideo
Przeszedł do saudyjskiego Al-Ittihad. Tam miał zostać największą gwiazdą drużyny, lecz do tej pory nie spełniał pokładanych w nim oczekiwań. Pod koniec zeszłego roku był mocno krytykowany.
Snajper zdecydował się na wyjazd z Arabii Saudyjskiej. Nie wziął udziału także w zimowym obozie drużyny, a ostatnio podpadł nowemu trenerowi, Marcelo Gallardo.
Al-Ittihad Benzema
Khalid Alhaj/PressFocus
Wygląda na to, że relacje Benzemy z argentyńskim szkoleniowcem rzeczywiście są wyjątkowo napięte. Dowodzi tego najnowsza decyzja opiekuna Al-Ittihad.
Legendarny snajper nie znalazł się bowiem w kadrze Al-Ittihad na mecz 1/8 finału Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zgodnie z przepisami było tam miejsce jedynie dla pięciu zawodników spoza Azji.
Z tego powodu Gallardo musiał skreślić jedną z gwiazd i jego wybór padł właśnie na Benzemę. Francuz na początku ma solidnie potrenować, aby wrócić do odpowiedniej dyspozycji. Dopiero później dostanie minuty na boisku.
Karim Benzema
Khalid Alhaj/MB Media / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik13 Feb · 18:45
Źródło: Marca

Przeczytaj również