Katastrofalne krycie Polaków przy dośrodkowaniu. Rosły Czech zupełnie urwał się obronie [WIDEO]

Screen TVP Sport
Tomas Soucek doprowadził do wyrównania w meczu Polska - Czechy. Zawodnik West Hamu United zdołał huknąć do siatki, gdyż nikt nie zaprzątał sobie głowy kryciem pomocnika.
Po pierwszej połowie Polska prowadziła z Czechami 1:0. Swojego pierwszego gola dla reprezentacji strzelił Jakub Piotrowski, który najlepiej odnalazł się w polu karnym.
Niestety niedługo po zmianie stron dały o sobie znać stare demony biało-czerwonych. Już w 49. minucie wyrównał Tomas Soucek. Zawodnik West Hamu United wykorzystał wysokie podanie z bocznego sektora boiska.
W nasze pole karne zostało posłane dośrodkowanie z bocznego sektora boiska, a obrona kompletnie się pogubiła. Żaden z obrońców nie był w stanie przeciąć linii podania, co wykorzystał wspomniany pomocnik. Mierzący 192 centymetry Czech był zupełnie niekryty, więc zdołał spokojnie złożyć się do strzału, a następnie huknął po dalszym słupku.
Jeśli taki wynik w Warszawie się utrzyma, to Polacy nie mają szans na bezpośredni awans na EURO 2024. Biało-czerwonych ratuje jedynie zwycięstwo.
Hubert Kowalczyk17 Nov 2023 · 22:03